Filmclub KBO: Elke 3e zondag van de maand. (Korting op vertoon van een geldige KBO-ledenpas.)

Op 26 mei om 11.00 uur draait in Foroxity Roermond en Sittard de film “One Life”.

One Life vertelt het inspirerende waargebeurde verhaal van de Brit Sir Nicholas Winton (Anthony Hopkins), door wiens inspanningen aan de vooravond van de Tweede Wereldoorlog meer dan zeshonderd vluchtelingenkinderen uit de handen van de Nazi’s worden gered. Academy Award-winnaar Anthony Hopkins (The Two Popes, Silence of the Lambs) speelt de rol van de oudere Nicholas Winton en Johnny Flynn (Emma, Beast) speelt de rol van de jongere Nicholas. De andere hoofdrollen worden vertolkt door Helena Bonham Carter en Jonathan Pryce.

Regisseur: Anthony Hopkins, Helena Bonham Carter, Johnny Flynn, Jonathan Pryce, Lena Olin

Duur: 110 Minuten  Genre: Drama