'Doortrappen' bijeenkomsten in Midden-Limburg.


Tijdens de ‘Doortrappen’ bijeenkomsten leert u (met een e-bike) het risico op een ongeval te verkleinen door uw fietsgedrag en -snelheid aan te passen aan de verkeerssituatie en toestand van de weg.

Er zijn verschillende type bijeenkomsten op diverse locaties in de regio Midden-Limburg om gratis aan deel te nemen. O.a. in Heythuysen, Horn en Heel.
Van informatief koffiegesprek tot interactieve Workshop Veilig Fietsen maar ook Fiets Fit oefeningen onder begeleiding van een fysiotherapeut behoren tot de mogelijkheden. Daarnaast is er bij vrijwel alle bijeenkomsten de Fietsspiegel Actie, waarbij deelnemers een gratis fietsspiegel krijgen aangeboden (op = op). Zo zorgen we er samen voor dat u veilig en vitaal kunt blijven doortrappen!

Meer informatie en inschrijven via deze link.