In deze nieuwsbrief:

 

  • Armoede ouderen toegenomen; cijfers van het Centraal Bureau voor de Statistiek
  • Assistentie bij de Geldmaat: een service voor iedereen die het lastig vindt om zelfstandig geld op te nemen of te storten. Geldmaat plus assistentie is vanaf nu beschikbaar bij een aantal geselecteerde winkels van Primera, Bruna en The Read Shop.
  • Tweede versie draaiboek "Code Zwart"; dit draaiboek beschrijft hoe artsen kunnen beslissen over wie er wel en wie niet een IC-plek krijgt, als er een tekort aan IC-bedden ontstaat. Een extreme situatie die nog nooit is opgetreden. Maar mocht het toch gebeuren, dan moet een dergelijk moeilijk besluit niet aan de individuele arts overgelaten worden om een besluit te nemen.
  • Meer scholingsmogelijkheden voor ouderen
  • Bekijk de "Toolbox Samen Beslissen": met een stappenplan voor een goede voorbereiding voor een ziekenhuisbehandeling.

U leest de hele nieuwsbrief hier.