In deze nieuwsbrief komt weer een groot aantal  onderwerpen aan bod:

 • Enquête over de toekomst van Nederland
  Het initiatief Namens Nederland is 15 april van start gegaan. Het is een grootschalige enquête onder inwoners van Nederland over de toekomst van Nederland. Namens Nederland geeft iedereen de mogelijkheid om mee te denken over wat er op dit moment en straks ná de crisis moet gebeuren in ons land. Het doel is te komen tot een gemeenschappelijke toekomstvisie en aanpak voor Nederland, die tijdens en ná de corona crisis breed zal worden gepubliceerd. KBO-PCOB is mede-initiatiefnemer.
 • KBO-PCOB start Digibellijn
 • KBO-PCOB videoserie: 'De expert aan het woord'
 • Geen wederopbouw zonder de mensen die dit land hebben opgebouwd!
 • Hoe start u een belcirkel?
 • Lintjesregen
 • Online cursus voor tabletcoaches, digitale toegankelijkheid voor slechtzienden
 • Tea Health bijeenkomsten informatiepakket
 • Op zoek naar een financiële bijdrage voor een leuke (afdelings)activiteit?
 • Brieven aan elkaar
 • Praat en denk na over wat u wilt, juist nu

U kunt de nieuwsbrief hier online lezen.