Wij vieren de dag van de ouderen op zaterdag 30 september. Aanvang 13.30 uur in de Haammaeker.
Voor deze middag hebben we de heer Ad Rooms uit Bergen op Zoom uitgenodigd. Hij zal een lezing geven over XXL- gezinnen (supergrote gezinnen).
De heer Rooms heeft zich verdiept in alles wat met grote gezinnen te maken heeft. Met grote gezinnen worden huishoudens bedoeld met minimaal 8 kinderen, maar hij kwam er ook tegen met 27 of 28 kinderen. Uit de vele verhalen en illustraties, heeft hij een prachtige lezing samengesteld.
De lezing bestaat uit 2 delen; tijdens de pauze is er koffie/thee met vlaai.
Omstreeks 16.30 uur wordt er een 3 gangen diner uitgeserveerd.
De middag wordt afgesloten om 18.00 uur.
De eigen bijdrage bedraagt € 10.00 per persoon.
Voor deelname opgave verplicht. Opgave is mogelijk tot donderdag 21 september.
Stop envelop met naam en adres, plus de eigen bijdrage in de bekende brievenbus in de Spar. Inleveren bij een der bestuursleden is ook mogelijk. Voor vragen kunt U terecht bij El Geelen Vlaas 15, tel. nr. 0475 491740 b.g.g. 06 25 36 38 59